четверг, 5 октября 2017 г.

Віртуальний кабінет вчителя

Наглядові матеріали вчителя інформатики. Де створити власні стенди

Підключення клавіатури та миші до планшета

Онлайн клас для дистанційного навчання

Середовище програмування HiAsm Знайомство Перша програма

Створення калькулятора в HiAsm Робота з кнопками, полями та арифметични...

пятница, 3 марта 2017 г.

Серія відео "6 кроків зі створення бази даних"

Серія відео "6 кроків зі створення бази даних"

1 крок Створення моделі бази даних


2 крок Створення таблиці


3 крок Створення форми


4 крок Створення запиту


5 крок Створення звітів


6 крок Додавання непередбачених полів. Налаштування запуску. Області застосування Баз даних.

суббота, 28 января 2017 г.

Приховані можливості сайтів

Приховані можливості сайтів


1. Сайт http://www.lazurnoe.com/ курортного містечка Лазурне, на перший погляд здається звичайним, але спробуйте натиснути на чайку.

2. На сайті готелю Ізмайлово http://www.elpida.ru/ присутні три багатоповерхівки. Натисніть на верхній балкон першого будинку (зліва на право)

3. Дочекайтеся появи напису "газон" на сайті студії ландшафтного дизайну http://www.gazon-avangard.ru/redactor.php?id_ part=9 та клацніть на серп в руках чоловічка . 

4. Ще один прикол на сайті камінів http://i-kamin.ru/contacts/sushenskiy/. На схемі потрібно клацнути "Как пройти" та одразу на логотип фірми.

5. На сайте рибальства http://www.fishingspb.ru/ натисніть три рази на рибака, який ловить рибу в човні

Джерело: Cosmo.com.ua

Приховані можливості сайту YouTube
1. Мабуть, найцікавіша опція – можливість пограти у Missile Command прямо під час перегляду якого-небудь відео. Для цього вам потрібно запустити відео, клікнути десь на порожньому просторі сторінки (не в рядку пошуку!) і набрати на клавіатурі «1980». Тепер зверху на це відео будуть падати ракети, які вам потрібно буде підбивати. Чим довше відео ви переглядаєте – тим довше триватиме гра

2. Знайдіть через пошук «use the force luke» або «beam me up scotty» і отримаєте відповідно джедайське відображення елементів сторінки та завантаження результатів пошуку в стилі Star Trek.

3. Наберіть «/ » на початку будь-якого пошукового запиту (між слешом і словом має бути пробіл) – і отримайте результати пошуку в стилі ASCII.

4. Знайдіть через пошук «Fibonacci» – і отримаєте відображення результатів пошуку, де розміри прев’юшок відео відтворюватиме послідовність Фібоначчі.

- На сайті ООО «Энергосервис» http://www.energoservis.net/ клацніть 5 разів на місяць у логотипі сайту

- На сайті "Зелений чемодан" http://greenbag.ru/finland потрібно клацнути на ніс оленя що нахилився

- На сайті "Бюро переводов" http://www.super-perevod.com.ua/ тиснемо по літаку на карті

- Клацніт на крапку в назві логотипу сайта http://www.parkbt.ru/

- На "Ремондома" http://rem-dom.info потрібно клацнути декілька разів на будівельника в нижньому лівому куті сайту

- Відкриваємо посилання http://av-moskovsky.ru/. Прокручуємо на самий низ сторінки та клацаємо 10 разів пультом по телевізору зправа (там де два крісла)

- На сайті http://www.omskmap.ru/ ми бачимо карту та напис "Омская область" під нею. Спробуйте натиснути на букву О на початку напису.

- На http://www.simpleart.com.ua/ направляємо курсор миші на логотип та чекаємо 2 секунди

4. - Відкриваємо всім відомий google.com.ua. Вводимо текст do a barrel roll та натискаємо шукати.
Далі вводимо askew та дивимося результат.
Для наступного приколу вводимо ГУГЛ ГРАВИТАЦИЯ та із знайдених результатів переходимо на перший у списку. Тепер частини гугл можна кидати мишею. А ще пробуємо щось знайти за допомогою пошуку.

Ще пробуємо виконати пошук за такою фразою: "развлеки меня гугл"

Спробуйте в google виконати пошук за такими фразами
do a barrel roll
zerg rush
tilt

При перегляді будь-якого відео в YouTube зупиніть його і швидко по черзі натисніть: вправо, вгору. По екрану поповзла змійка

Під час деяких свят google замінює логотип на цікаві анімації. Деякі з них доволі кумедні.
Ось наприклад гітар http://www.google.com/logos/2011/lespaul.html
на ній можна пограти як за допомогою миші так і на клавіатурі. Записати та прослухати свій шедевр

А за цим посиланням можна втопити в морі що завгодно 
http://www.google.com.hk/intl/zh-CN/landing/shuixia/

Якщо хтось вас просить щось знайти в google, тому що в нього не виходить, знайдіть тут http://kak-iskat.ru/ та перешліть йому посилання, що дасть програма. Буде весело.

Якщо зайти в пошук зображень та ввести atari breakout, можна пограти в гру.

Бажаєте поглянути який гугл був спочатку, в пошук введіть google in 1998 та перейдіть за першим посиланням

6. Ще один прикол на сайті http://greenbag.ru/finland. Спробуйте клацнути на ніс оленя який нахилився.... А далі в повідомленні сайту ви дізнаєтеся про ще деякі приховані можливості ресурсу.

Документи Google. Google форми. Онлайн тестування. Сервіси Google



вторник, 24 января 2017 г.

пятница, 20 января 2017 г.

Відстеження телефону через Інтернет


LEGO Digital Designer

  Ви вже дорослі, а ще не награлися Lego конструктор. Є рішення цієї проблеми. Програма Lego Digital Designer це 3D середовище, в якому присутні всі деталі Lego, які будь-коли випускалися. Знайти та завантажити програмний засіб можна без проблем через google.
 
Завантажити можна тут

Що таке флопс?

FLOPS (англ. Floating Point Operations Per Second — «операцій з плаваючою комою на секунду») — одиниця вимірювання швидкодії обчислювальних приладів, особливо в галузі наукових обчислень.
Обчислювальні прилади мають широкий діапазон швидкодії, тому використовуються одиниці більші ніж просто FLOPS. Для цього можуть використовуватись стандартні префікси системи СІ, що призводить до появи таких одиниць, як:
мегафлопс (англ. megaFLOPSMFLOPS, 106FLOPS);
гігафлопс (англ. gigaFLOPSGFLOPS, 109 FLOPS) ;
терафлопс (англ. TFLOPS, 1012 FLOPS) ;
петафлопс (англ. petaFLOPSPFLOPS, 1015 FLOPS;
ексафлопс (англ. exaFLOPSEFLOPS, 1018 FLOPS).

ФЛОПС ЯК МІРА ПРОДУКТИВНОСТІ
Як і більшість інших показників продуктивності, дана величина визначається шляхом запуску на компютері тестової програми, яка вирішує задачу з відомою кількістю операцій та підраховує час, за який вона була вирішена. Найпопулярнішим тестом продуктивності на сьогоднішній день є программа LINPACK, яка використовується, в тому числі, при складанні рейтингу суперкомп'ютерів TOP500.
Одним з найважливіших плюсів показника флопс є те, що він до деяких меж може бути витлумачений як абсолютна величина і вирахуваний теоретично, в той час як більшість інших популярних мір є відносними і дозволяють оцінити систему тільки в порівнянні з рядом подібних. Ця особливість дає можливість використати для оцінки результати роботи різноманітних алгоритмів, а також оцінити продуктивність обчислювальних систем, які ще не існують або знаходяться в розробці.

МЕЖІ ЗАСТОСУВАННЯ
Незважаючи на начебто однозначність, в реальності флопс є достатньо поганою мірою продуктивності, оскільки неоднозначне вже саме його визначення. Під «операцією з плаваючою комою» може приховуватися маса різних понять, не кажучи вже про те, що істотну роль в даних обчисленнях грає розрядність операндів, яка також ніде не згадується.
Крім того, величина флопс підлягає впливу дуже багатьох факторів, безпосередньо не пов'язаних з продуктивністю обчислювального модуля, таких як: пропускна здатність каналів зв'язку з оточенням процесора, продуктивність основної пам'яті та синхронність роботи кеш-пам'яті різних рівнів.
Все це, в кінцевому підсумку, призводить до того, що результати, отримані на одному й тому ж компютері за допомогою різних програм, можуть суттєво відрізнятися, більш того, з кожним новим випробуванням різні результати можна отримати при використанні одного алгоритму. Частково ця проблема вирішується договором про використання одноманітних тестових програм (тієї ж LINPACK) з виведенням середніх результатів, але з часом можливості комп'ютерів «переростають» рамки прийнятого тесту і він починає давати штучно занижені результати, оскільки не використовує нові можливості ЕОМ. А до деяких систем загальноприйняті тести зовсім не можуть бути застосовані, в результаті чого питання про їх продуктивність залишається відкритим.
Так, наприклад, 24 червня 2006 року громадськості був представлений суперкомп'ютер MDGrape-3, розроблений в японському науково-дослідному інституті RIKEN (Йокогама), з рекордною теоретичною продуктивністю в 1 Пфлопс. Однак даний комп'ютер не є комп'ютером загального призначення і пристосований для вирішення вузького спектру конкретних задач, в той час як стандартний тест LINPACK на ньому виконати неможливо в силу особливостей його архітектури.
Також високу продуктивність на специфічних задачах показують графічні процесори сучасних відеокарт та ігрових приставок. Наприклад, заявлена продуктивність ігрової приставки Xbox 360 становить 1 Тфлопс, а приставки PlayStation 3 і зовсім 2 Тфлопс, що ставить їх в один ряд з суперкомп'ютерами початкового рівня. Такі високі показники пояснюються тим, що вказана продуктивність над числами 32-бітного формату, тоді як для суперкомп'ютерів зазвичай вказують продуктивність на 64-розрядних даних. Крім того, дані приставки і відео-процесори розраховані на операції з трьохвимірною графікою, добре піддаються розпаралелюванню, однак ці процесори не в змозі виконувати більшість задач загального призначення, і їх продуктивність складно оцінити класичним тестом LINPACK і складно порівняти з іншими системами.

ПРИЧИНИ ШИРОКОГО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ
Незважаючи на велику кількість суттєвих недоліків, показник флопс продовжує з успіхом використовуватися для оцінки продуктивності, базуючись на результатах тесту LINPACK. Причини такої популярності обумовлені, по-перше, тим, що флопс, як говорилось вище, є абсолютною величиною. А по-друге, дуже багато задач інженерної та наукової практики в кінцевому підсумку зводяться до вирішення систем лінійних алгебраїчних рівнянь, а тест LINPACK як раз і базується на вимірюванні швидкості вирішення таких систем. Крім того, більшість комп'ютерів (включаючи суперкомп'ютери) побудовані за класичною архітектурою з використанням стандартних процесорів, що дозволяє використовувати загальноприйняті тести з великою достовірністю.
Для підрахунку максимальної кількості FLOPS для процесора треба враховувати, що сучасні процесори в кожному своєму ядрі містять декілька виконавчих блоків кожного типу (в тому числі і для операцій з плаваючою точкою), які працюють паралельно, і можуть виконувати більше однієї інструкції за такт. Ця особливість архітектури називається суперскалярністью і вперше з'явилась ще в самому першому процесорі Pentium в 1993 році. Сучасне ядро Intel Core 2 також є суперскалярним і містить 2 пристрої обчислень над 64-бітними числами з плаваючою комою, які можуть завершувати по 2 послідовні операції (множення і наступне додавання, MAC) в кожному такті, що теоретично дозволяє досягти пікової продуктивності до 4-х операцій за 1 такт в кожному ядрі — мікроархитектура Core 2. Таким чином, для процесора, що має в своєму складі 4 ядра (Core 2 Quad) і працює на частоті 3.5 ГГц, теоретична межа продуктивності становить 4х4х3.5=56 гігафлопс, а для процесора, що має 2 ядра (Core 2 Duo) і працює на частоті 3 ГГц — 2х4х3=24 гігафлопс, що добре погоджується з практичними результатами, отриманими на тесті LINPACK. Типова продуктивність тесту LINPACK становить 80-95% від теоретичного максимуму.
Для порівняння наведемо різні типи комп'ютерів та їх продуктивність:
СУПЕРКОМП'ЮТЕРИ
Комп'ютер ENIAC, збудований в 1946 році, при масі 27 т і енергоспоживанні 150 кВт, забезпечував продуктивність в 300 флопс
IBM 709 (1957) — 5 Кфлопс
БЭСМ-6 (1968) — 1 Мфлопс (операцій ділення)
Cray-1 (1974) — 160 Мфлопс
БЭСМ-6 на базе Эльбрус-1К2 (1980-х) — 6 Мфлопс (операций деления)
Ельбрус-2 (1984) — 125 Мфлопс
Cray Y-MP (1988) — 2,3 Гфлопс
Електроніка СС БІС (1991) — 500 Мфлопс
ASCI Red (1993) — 1 Тфлопс
Blue Gene/L (2006) — 478,2 Тфлопс
Jaguar (суперкомп'ютер) (2008) — 1,059 Пфлопс
IBM Roadrunner (2008) — 1,042 Пфлопс
Jaguar Cray XT5-HE (2009) — 1,759 Пфлопс
IBM Sequoia (2012) — 20 Пфлопс

ПЕРСОНАЛЬНІ КОМП'ЮТЕРИ
IBM PC/XT 4,77 МГц (1983) — 6,9 Кфлопс
Intel 80386 40 МГц (1985) — 0,6 Мфлопс
Intel Pentium 75 МГц (1993) — 7,5 Мфлопс
Intel Pentium II 300 МГц (1997) — 50 Мфлопс
Intel Pentium III 600 МГц (1999) — 625 Мфлопс
Intel Pentium III 1 ГГц (1999) — 2 Гфлопс?
AMD Athlon XP1800+ 1533 МГц (2002) — 3 Гфлопс
AMD Athlon 64 2,211 ГГц (2003) — 8 Гфлопс
AMD Athlon 64 X2 4200 2,2 ГГц (2006) — 13.2 Гфлопс
Intel Core 2 Duo 2,4 ГГц (2006) — 19,2 Гфлопс
Intel Core i7-975 XE 3,33 ГГц (2009) — 53.28 Гфлопс

КИШЕНЬКОВІ КОМП'ЮТЕРИ
КПК на основі процесора Samsung S3C2440 400 МГц (архитектура ARM9) — 1,3 Мфлопс
Intel XScale PXA270 520 МГц — 1,6 Мфлопс
Intel XScale PXA270 624 МГц — 2 Мфлопс

Примітка: Наведені процесори не мають апаратної підтримки обчислень з плаваючою точкою. Сучасніші процесори цього класу (I.MX31, OMAP-Lx) з апаратним FPU мають на 2 порядки більшу продуктивність.

РОЗПОДІЛЕНІ СИСТЕМИ
Дані наведені станом на 17 січня 2010 року
Folding@home — більш 4,5 Пфлопс
BOINC — більш 3,5 Пфлопс
SETI@home — більш 700 Тфлопс
Einstein@Home — більш 230 Тфлопс
Rosetta@home — більш 90 Тфлопс

ІГРОВІ ПРИСТАВКИ
Вказані операції з плаваючою крапкою над 32-розрядними даними
Sega Dreamcast — 1,4 Гфлопс
Microsoft Xbox — 6,3 Гфлопс
Sony PlayStation 2 — 6,2 Гфлопс
Sony PlayStation Portable — 2,6 Гфлопс
Nintendo Gamecube — 10,5 Гфлопс
Microsoft Xbox 360 — 116 Гфлопс
Sony PlayStation 3 — 218 Гфлопс


Джерело інформації: http://uk.wikipedia.org/wiki/FLOPS

3D-принтери

   3D-друк може здійснюватися різними способами і з використанням різних матеріалів, але в основі будь-якого з них лежить принцип пошарового створення (вирощування) твердого об'єкту.
     Застосовуються дві технології формування шарів :
   Лазерний друк — ультрафіолетовий лазер поступово, піксель за пікселем, засвічує рідкий фотополімер, або фотополімер засвічується ультрафіолетовою лампою через фотошаблон, що міняється з новим шаром. При цьому рідкий полімер твердне і перетворюється на досить міцний пластик. Такого типу матеріали на цей час широко використовуються в стоматології. Стоматолог тривалий час може формувати протез чи пломбу та зробити її твердою за допомогою ультрафіолетового випромінювача в одну мить.
   Інший спосіб лазерне спікання — при цьому лазер випалює в порошку з легкосплавного пластика, шар за шаром, контур майбутньої деталі. Після цього зайвий порошок струшується з готової деталі. 
   Також є спосіб ламінування — деталь створюється з великої кількості шарів робочого матеріалу, які поступово накладаються один на одного і склеюються, при цьому лазер вирізує в кожному листі матеріалу контур перерізу майбутньої деталі. Та це ще не все. Виявляється є ще ряд методів створення трьохвимірних об’єктів, це струминний друк. При цьому роздавальна голівка видавлює на охолоджувану платформу-основу краплі розігрітого термопластика. Краплі швидко застигають і злипаються один з одним, формуючи шари майбутньої фігури.
   Є інший спосіб – полімеризація фотополімерного пластика під дією ультрафіолетової лампи — спосіб схожий на попередній, але пластик твердне під дією ультрафіолету. І це ще не все, при наступному методі відбувається склеювання або спікання порошкоподібного матеріалу — те ж саме що і лазерне спікання, тільки порошок склеюється склеювальною речовиною, що поступає із спеціальної струминної голівки. При цьому можна відтворити забарвлення деталі, використовуючи єднальні речовини різних кольорів. Густі керамічні суміші теж застосовуються в якості самотвердіючого матеріалу для 3D-друку великих архітектурних моделей.
І головне питання, - Скільки ж коштує такий принтер? На жаль не дешево. Перші такі принтери коштували як дорогий автомобіль. Сучасний 3D-принтер коштує близько 20 000 грн. та вище, залежно від формату майбутніх моделей.
   На цей час Шотландські вчені навчилися створювати стовбурні клітини за допомогою спеціального 3D-принтера. Це є кроком до друку людських органів. Передбачається друк біологічних матеріалів для конкретної людини, що потребує пересадки органів.


В Google Chrome повідомлення: "Не удалось корректно загрузить ваш профиль "

1. Закриваємо Google Chrome.
2. Заходимо в папку "C:\Users\імя користувача\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default", якщо у 
вас Windows 7. Якщо windows XP, в папку C:\Documents and Settings\імя користувача\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default
3. Шукаємо та видаляємо файл Web Data 


Як відкрити різні книги електронної таблиці в різних вікнах?

Дуже часто виникає необхідність звірити дві таблиці. При цьому вкрай необхідно, щоб книги знаходилися в різних вікнах. Наприклад, якщо у вас підключено два монітора. А книги, як на зло, розміщуються в одному вікні. Щоб вирішити цю проблему слід зайти в "Параметри" та у вкладці "Общие" поставити прапорець коло "игнорировать DDE запросы от других приложений" . Все, коли ви відкриєте нову книгу електронної таблиці, вона буде розміщена в новому вікні.


Відстеження власного телефону за допомогою диспетчера пристрою Android

Іноді трапляється що треба відстежити власний телефон. Наприклад, його вкрали, чи потрібно знайти його вдома тощо. Для цього можна скористатися Диспетчером пристрою Android. Спершу слід зареєструватися в системі google. Далі маючи логін та пароль, додаємо обліковий запис на вашому пристрої. В налаштуваннях тиснемо «Додати обліковий запис» та вводимо логін та пароль.

 Після того як логін введено, заходимо в розділ Безпека та вмикаємо Диспетчером пристрою Android.

 Потім заходимо до облікових записів google та налаштовуємо місцезнаходження.

 Ось і все, ваш пристрій налаштовано. Тепер його можна відстежити в онлайн сервісі Диспетчер пристрою Android https://www.google.com/android/devicemanager або скачати на інший пристрій під керуванням Android додаток з play market. Увійдіть за допомогою логіна та пароля google та знайдіть свій пристрій. Щойно його буде підключено до Internet, пристрій з’явиться на карті.
Сервіс також дозволяє подзвонити на телефон чи планшетний ПК. Це корисно, коли ви не знайдете ваш гаджет вдома, а зателефонувати немає з чого. Сигнал триватиме до тих пір, доки ви не торкнетесь екрану. Також при викраденні телефону, можна стерти всі дані на ньому, при цьому операційна система android скидається до фабричних налаштувань і все що в пам’яті пристрою стирається. Але, залишаються дані що знаходяться на MicroSD та інших носіях. Ще однією опцією сервісу є можливість заблокувати його. На гаджеті встановлюється екран блокування з єдиною кнопкою Подзвонити (на номер який ви вкажете).

среда, 18 января 2017 г.

Що таке eTwinning Plus?

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.


eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
На сьогодні eTwinning це:
  • 33 країни-учасниці
  • 108 614 зареєстрованих шкіл
  • 211 797 вчителів-учасників
  • та 29 239 проектів!
Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.
Зараз до eTwinning Plus входять: Україна та Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі вони приєдналися до проекту в 2013 р.
Реалізація программи eTwinning та підтримка шкіл здійснюється Європейською Комісією та країнами-учасницями. На рівні ЄС за проект відповідає Central Support Service (Центральна служба підтримки). Локальну підтримку проекту надають National Support Services (Національні служби підтримки) – в країнах, що є членами чи кандидатами на вступ до ЄС, або членами Європейської асоціації вільної торгівлі; та Partner Support Agencies (Партнерські агентства підтримки) – в країнах, залучених до Європейської політики сусідства.
В Україні Партнерське агентство підтримки програми було обране Міністерством освіти України. Його діяльність організована на базі консалтингової компанії НСБК «Український прорив».
У 2013 р Міністерство освіти України відібрало 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning. PSA (Партнерське агентство) в Україні сприяє реалізації програми: популяризує ідею eTwinning, надає навчальну та технічну підтримку школам-учасницям, організовує спеціальні тренінги для вчителів.
Що дає Україні участь у eTwinning Plus?
eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.
У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.
А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Комп'ютер і мобілка - пряма дорога до отупіння

Комп'ютери та мобільні телефони спрощують життя людини - це ілюзія. Постійно вдаючись до до­помоги КПК і мобільного телефону для виконання найпростіших завдань, люди знижують активність мозку й погіршують пам'ять."Вчені Японського університету Ісікава стверджують, що цифрова техніка призводить до отупіння.
Яскравим тому прикладом є Британія та США. Чверть жителів Великої Британії не в змозі запам'ятати домашній телефон і дні народження близьких. Та й навіщо? У них же є мобільні телефони й КПК, де все на­писано. Показники запам'ятовування тих або інших ре­чей у людей у віці 50-60 років набагато кращі, ніж у їхніх дітей.
Американці пішли ще далі. Кожний п'ятий житель Штатів не може уявити собі відпочинок без портативно­го комп'ютера. А 80% населення США бере із собою на відпочинок мобільний телефон.
Гадаємо, у багатьох з вас ці дослідження викликали іронічну посмішку. Особливо, що стосується амери­канців, які (якщо вірити Михайлу Задорнову) не відрізняються високим рівнем інтелекту. Мобільний те­лефон беруть на відпочинок не тільки вони. Адже це найзвичайніший засіб зв'язку, часом так необхідний на відпочинку (викликати швидку, рятувальників, подзво­нити додому й довідатися, як почуває себе нездорова мама). Друге запитання. Чому японці не досліджували своїх співвітчизників? Навряд чи зацикленість на комп'ютерах і нових технологіях дозволяє їм пам'ятати про дні народження своїх дітей.
Проте нове дослідження, проведене інститутом Вайзманна (Ізраїль), припускає, що на мозок впливає „нетеплове випроміню­вання". В ході експерименту ізраїльські учені піддали клітини людини і щура дії слабкого вип­ромінювання в 875 мегагерц -така частота використовується в багатьох мобільних телефонах.
Незважаючи на те, що радіація була набагато слабша за випромінювання від мобільників, вона почала впливати на хімічні процеси в клітинах вже через 10 хвилин після початку дії, зазнача­ють дослідники.
Хімічні процеси, які виявили дослідники, впливають на поділ клітин головного мозку. Учені стверджують, що реакція не була викликана термічними процеса­ми, і заявляють, що знайшли но-вий спосіб, за допомогою якого мобільні телефони можуть шко­дити здоров'ю.
Хоча ізраїльські учені припу­скають, що зміни в хімічних про­цесах, які відбуваються в мозку, можуть бути орв/язані з раковими .. захворюваннями, вони не ствер­джують, що виявили які-небудь безперечні докази цього.
Зазначимо: раніше дослідни­ки заявляли про те, що постійне використання мобільних теле­фонів дітьми може негативно вплинути на їхнє здоров'я, спри­чиняючи неврози, головні болі, втрату пам'яті і порушення сну. Реальна загроза виходить від випромінювання низької інтен­сивності, що впливає на мозкові ритми, завдає удару по стабіль­ності клітин тіла, стверджували експерти.
Досить десяти хви­лин розмови по мобільно­му телефону, щоб у мозку людини відбулися зміни, пов'язані з раковими захворю­ваннями, стверд­жують учені.
Вони з'ясували, що навіть ни­зький рівень радіації від теле­фонних трубок впливає на поділ клітин головного мозку, що про­вокує виникнення ракових пух­лин.
Хоча учені не знайшли точних доказів того, що сигнали мобільного телефону шкідливі для здоров'я людини, отримані дані свідчать про таку мож­ливість. Кілька масштабних досліджень не виявили ніякого зв'язку між використанням мобільних телефонів і раком мозку.
МОБІЛЬНЕ ОПРОМІНЕННЯ
Експерти повідомляють, що будь-який мобільний телефон випромінює енергію, порівняну з радіацією, яку випромінює мікрохвильова піч або супутникова антена. Всі ці прилади негативно впливають на зір. Довести це вдалося в ході наукових експери­ментів на телятах (будова їхніх очей схожа з людською).
Протягом восьми днів підряд лише з десятихвилинними перервами через кожну го­дину одне теляче око піддавалося дії радіації мобільника. Результати експерименту ви­явилися однозначними. Опромінене око втратило фокусування. Незаймане ж зберег­ло стовідсотковий зір. Звідси вчені зробили висновок: мобільний телефон шкідливий для зору, але відмова від використання приладу дає очам шанс на реабілітацію.

Мобільні телефони приваблюють мікробів
Професор Арізонсько-го університету Чарльз Герба зробив сенсаційну заяву. Відповідно до його інформації, поверхня мобільних телефонів про­сто концентрує на собі весь бруд і мікроби з на­вколишнього середовища.
Відповідно до його досліджень, мобільні телефони багатьох людей просто кишать різноманітними мікробами й бактеріями, що може привести до появи шкірних захво­рювань. Професор зупиняв на ву­лиці випадкових перехожих, просив їх дати свій телефон і за допомогою спеціального пристрою підрахову-; вав, скільки «гидот» перебуває на і поверхні телефону. Згідно з його ' підрахунками п'ять із одинадцяти і випадково обраних телефонів не ' пройшли тест, тому що на них були 5 виявлені тисячі різноманітних бактерій.
Створен­ня нового мобільного теле­фону для дітей
Найбільший японський оператор мобільного зв'яз­ку корпорація N11 ОоСоМо, заявила днями про створен­ня нового мобільного теле­фону для дітей, який володіє надпотужним захи­стом.
Мобільний телефон РОМА Р800І має сирену гучністю в 100 децибел - це можна порівняти лише з шумом, який створює літак, І що злітає - і може вип-
ромінювати дуже яскраве світло, яке дозволяє бачити телефон на дальніх відста­нях.
Корпус телефону ство­рений із міцного й водоне­проникного матеріалу, який дозволяє йому впродовж 30 хвилин знаходитися під во­дою без шкоди для елект­ронної начинки.
Також новинка японських фахівців оснащена пультом дистанційного керування, який допомагає дитині знайти втрачений апарат, а автома­тичне блокування телефону спрацює через 5 хвилин, якщо маленький власник за­лишив його дуже далеко.
Як повідомили представ­ники японської компанії, нова модель у разі активації систе-ми тривоги автоматично сповіщає про це трьох осіб, зареєстрованих у пам'яті апа­рату. Одночасно з цим, за до­помогою супутникової навігаційної системи 6Р5, апарат також посилає трьом абонентам інформацію про місцезнаходження дитини, яка потрапила в біду.
Комп'ютер діє на очі як... пустеля
Вражаюче дослідження провели в Україні - 70 відсотків вітчизняних користувачів комп'ютерів мають порушення зору, характерне для меш­канців пустель - з їх пекучим сонцем, сухим повітрям та ураганами. А в половини навколо диска очного нерва - пігментні плями, як в електроз­варників. Такі результати досліджень харківських науковців.
«Синдром сухого ока» - такий діагноз практично в усіх вітчизняних комп'ютерний, які не відриваються від монітора весь робочий день. Слізна плівка, яка оточує око й забезпе­чує контакт із зовнішнім середовищем, під впливом електромагнітних коливань висихає. У найважчих випадках це призводить до сліпоти.
Павло Бездітко, завідувач кафедри очних хвороб Харківського державного медичного університету: «У синдромі сухого ока виділяється 4 стадії, якщо 1 і 2 можна компен­сувати препаратами без наслідків, то 3,4 стадії можуть закінчитися виразкою, перфорацією, сліпотою».
Тривогу лікарів поділяють далеко не всі комп'ютерний. Вони вважають, що монітори погіршують зір значно менше, ніж телевізори, особливо останнє покоління ек­ранів.
Юрій Васильєв, системний адміністратор: «Ті, хто з комп'ютером на ти, вони знають, що частота екрану може бути налаштована, для когось комфортна частота 100 Гц, для когось 85. На мій погляд, тут кожен для себе виби­рає».
Запобігти появі сухості в очах можна й ме­дикаментами й вітамінами. Допомагають так звані штучні сльози й чорниця. Правда, їсти її комп'ютерникам треба цілий рік.

Джерело: http://urok-informatiku.ru/vihovna-godina-na-temu-komp-yuter-i-mobilka-pryama-doroga-do-otupinnya/